Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Різне МВС Росії звинувачує Олену Батуріну в ухиленні від явки на допит

МВС Росії звинувачує Олену Батуріну в ухиленні від явки на допит

E-mail Друк PDF

МВС Росії звинувачує Олену Батуріну в ухиленні від явки на допитРосійські правоохоронці заявили про те, що дружина колишнього столичного мера ухиляється від явки на допит, причому робить це Олена Батуріна систематично.

В МВС Росії повідомляють, що Олена Батуріна неодноразово викликалася як свідок для надання свідчень в рамках кримінальної справи, побудженої по фактах розкрадання грошових коштів в одному із столичних банків. Йдеться про «Банк Москва», і свідчення Батуріної слідству необхідні, не дивлячись на направлені їй повістки, вона так жодного разу і не з'явилася для надання свідчень органам попереднього слідства.

В компанії «Інтеко», як говорять в МВС, заявляють, що інформацію про необхідність з'явитися для надання свідчень, Батуріній регулярно передавали в телефонному режимі. Причиною нез'явлення Батуріної називається її відсутність в Москві. Крім того, правоохоронці передали повістку Олені Батуріній через Юрія Лужкова, який був допитаний у цій справі раніше.

Наступним кроком російського МВС буде звернення в правоохоронні органи Австрії, оскільки Олена Батуріна зараз знаходиться саме в цій країні.

Цікаво, що сама Олена Батуріна заявляла про те, що дасть свідчення про розкрадання коштів з «Банку Москва», але тільки в тому, випадку, якщо одержить офіційний виклик з правоохоронних органів Росії.

 


Случайная новость

В Баку з банкомату вкрали близько 90 тис. доларів.

З банкомату, розташованого на проспекті Бюльбюля, 9 грудня при невияснених обставинах було викрадено 54 075 манатів і 18 100 доларів США, повідомили в прес-службі Головного управління поліції (ГУП) Баку.