Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Різне "Коста Конкордія" пролежить біля острова Джільо до кінця року, якщо не довше

"Коста Конкордія" пролежить біля острова Джільо до кінця року, якщо не довше

E-mail Друк PDF

"Коста Конкордія" пролежить біля острова Джільо до кінця року, якщо не довшеПередбачається, що наполовину затонулий круїзний лайнер "Коста Конкордія", пролежить біля берегів італійського острова Джільо до кінця цього року, а можливо і довше. На те, щоб підняти корпус затонулого лайнера потрібно дев'ять місяців, проте погодні умови ніяк не дозволяють приступити до робіт.
Жителі острова вже помалу почали звикати до того, що лайнер став частиною їх прибережного пейзажу. Як повідомив господар одного прибережного ресторану, наявність лайнера не викликає жодних проблем, а навіть навпаки, дякуючи йому відвідувачів стало ще більше через наплив туристів, охочих подивитися на круїзний лайнер, що напівзатонув.

Жителі острова в очікуванні, чим же закінчиться вся ця історія. Найбільше їх хвилює, щоб з лайнера швидше відкачали все паливо. У всьому іншому, їм не залишається нічого іншого, окрім як чекати. Варто відзначити, що на лайнері знаходиться все ще близько двох тисяч тонн палива, яке все ніяк не візьмуться відкачувати. В тому випадку, якщо відбудеться витік палива, то екологічної катастрофи не уникнути.

 


Случайная новость

У суботу студент, що повернув в Національний музей витончених мистецтв в Сантьяго, Чилі, викрадену статую Огюста Родена, признався, що вкрав її, передає агентство France Presse.

Бронзова скульптура Родена "Торс Аделі" (Torse D'Adele) пропала пізно увечері у четвер. У п'ятницю молода людина принесла експонат в поліцію і розповіла, що знайшов його в парку недалеко від музею.