Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Різне У Владивостоку запобігли теракту

У Владивостоку запобігли теракту

E-mail Друк PDF

У Владивостоку запобігли терактуПрес-служба Слідчого комітету РФ по Приморському краю повідомила сьогодні, що її співробітниками попереджено крупний теракт.

Стало відомо, що п'ять жителів краю організували екстремістське співтовариство і зробили декілька нападів на грунті національної ненависті. Жертвами завжди ставали особи неслов'янської зовнішності. Бандитське угрупування орудувало на території Усурійська з травня минулого року.

Потім, члени злочинного угрупування вирішили провести крупнішу акцію і організувати вибух. Планувалося, що вибуховий пристрій повинен бути закладений у Владивостоку поблизу будівлі управління федеральної міграційної служби у момент скупчення там народу.

Націоналісти придбали вибухові речовини і детонатори, які і були виявлені в квартирах підозрюваних. Всі підозрювані затримані, ведеться розслідування. Проти них побуджені кримінальні справи по декількох статтях, залежно від ролі кожного зловмисника. Імена підозрюваних поки не розголошуюються.

 


Случайная новость

У суботу студент, що повернув в Національний музей витончених мистецтв в Сантьяго, Чилі, викрадену статую Огюста Родена, признався, що вкрав її, передає агентство France Presse.

Бронзова скульптура Родена "Торс Аделі" (Torse D'Adele) пропала пізно увечері у четвер. У п'ятницю молода людина принесла експонат в поліцію і розповіла, що знайшов його в парку недалеко від музею.