Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Різне В Окленді заарештували більше 300 активістів руху «Окупуй Волл-стріт»

В Окленді заарештували більше 300 активістів руху «Окупуй Волл-стріт»

E-mail Друк PDF

В Окленді заарештували більше 300 активістів руху «Окупуй Волл-стріт»Більше 300 чоловік були затримані у суботу, під час сутичок з поліцією в Окленді. Як завжди, демонстрація руху «Окупуй Волл-стріт» переросла в зіткнення з органами правопорядку і закінчилася затриманнями.

Учасники, число яких склало приблизно близько 2000 чоловік, почали свою акцію в центрі міста, а потім пішли по вулицях, тим самим порушивши рух транспорту. Потім, демонстранти взялися до агресивніших дій і, прорвавши поліцейські кордони, зайняли будівлю конференц-центру.

На прохання поліції розійтися, активісти стали закидати їх каменями і порожніми пляшками. У відповідь, поліція була вимушена застосувати сльозоточивий газ, після цього більшість демонстрантів покинули захоплену будівлю і повернулися в центр міста.

Ще декілька активістів увірвалися в будівлю міської мерії, де спалили прапор і вчинили погром.  Інша група демонстрантів окуповувала будівлю християнської організації і завдала будівлі серйозного збитку.

Акція проти корпорацій і соціальної нерівності, почалася восени у Нью-Йорку, а потім стрімко розповсюдилася по містах Америки. У листопаді через акції протесту була повністю паралізована робота оклендського порту.

 


Случайная новость

Швейцарський генеральний прокурор одержав складний перелом, коли намагався наздогнати злочинців, що пограбували його. Це відбулося під час його відпочинку в Іспанії.

Не вистачило вправності при надлишку завзяття генеральному прокурору Женеви Даніелю Запеллі. Добре відомий по багатьох гучних судових процесах в Швейцарії держобвинувач заробив потрійний перелом ключиці в гонитві за вуличними грабіжниками, пише газета Tribune de Geneve.