Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Різне В Азербайджані затримані контрабандисти діамантів

В Азербайджані затримані контрабандисти діамантів

E-mail Друк PDF

В Азербайджані затримані контрабандисти діамантівВ результаті оперативних заходів, проведених міністерством національної безпеки (МНБ), були затримані особи, які скритним, контрабандним шляхом привезли до Азербайджану діаманти вагою близько 384 каратів.
Громадянин Азербайджану Мехтієв Азер Ага огли скритно, контрабандним шляхом привіз до Азербайджану крупну партію діамантів, куплених в Дубаї (ОАЕ), сказали в центрі по зв'язках з громадськістю МНБ.

Азер Мехтієв після проходження митної перевірки в Міжнародному аеропорту Гейдар Алієв був затриманий на стоянці автомобілів і під час огляду серед його особистих речей була знайдена і вилучена партія діамантів на крупну суму загальною вагою 190,12 карата.

В результаті іншого оперативного заходу, проведеного МНБ, був затриманий ще один громадянин Азербайджану Абдуллаєв Хафіз Алі Гара огли, який контрабандним шляхом привіз в країну крупну партію діамантів і золотих прикрас.

Було встановлено, що Хафіз Абдуллаєв, пройшовши через митний пост "Синиг Керпю" в Газахському районі, вилетів з Тбілісі до Стамбулу, а звідти вилетів до Індії авіарейсом Стамбул-Делі. Заховавши золоті прикраси, куплені в Делі, Хафіз Абдуллаєв тим же маршрутом повернувся назад і, скритно провіз через митний пост "Синиг Керпю" золоті прикраси і діаманти, привіз їх до Азербайджану. Але після проходження митного поста Хафіз Абдуллаєв був затриманий на території Газахського району і під час огляду у нього було виявлено і вилучено 193, 87 карата діамантів на крупну суму і три золоті перстені 585 проби.

По обох фактах головне слідче управління МНБ порушило кримінальну справу по ст. 206.1 (контрабанда, тобто переміщення в крупному розмірі через митний кордон Азербайджану товарів або інших предметів, за винятком вказаних в статті 206.2 справжнього Кодексу, здійснене або із захованням від митного контролю або з обманним використанням документів або засобів митної ідентифікації або зв'язане з недекларуванням або недостовірним декларуванням).

Азер Мехтієв і Хафіз Абдуллаєв притягнуті до кримінальної відповідальності як звинувачені особи. За рішенням суду відносно них вибраний арешт як запобіжний захід.

Оперативно-слідчі заходи продовжуються.

 


Случайная новость

В Баку з банкомату вкрали близько 90 тис. доларів.

З банкомату, розташованого на проспекті Бюльбюля, 9 грудня при невияснених обставинах було викрадено 54 075 манатів і 18 100 доларів США, повідомили в прес-службі Головного управління поліції (ГУП) Баку.