Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини Поліція США затримала 12 організаторів собачих боїв

Поліція США затримала 12 організаторів собачих боїв

E-mail Друк PDF

Співробітники поліції США в ході масштабної операції проти організаторів незаконних собачих боїв і азартних ігор затримали в різних штатах 12 осіб і конфіскували декілька сотень собак, повідомляє у вівторок телеканал Fox News.За версією слідства, впродовж декількох років затримані в штатах Алабама, Джорджія і Міссісіпі організовували незаконні собачі бої та інші види азартних ігор.

В ході проведених в минулу п'ятницю рейдів у підозрюваних були конфісковані 367 собак породи пітбультер'єр, а також значні грошові кошти. Багато собак, які містилися в антисанітарних умовах, страждали від різних хвороб і виснаження.

Як повідомляють ЗМІ, про конфіскованих собак вже пообіцяли потурбуватися представники американських організацій із захисту тварин, які сподіваються якнайскоріше знайти псам нових власників.

Джерело: planetanimal.info/

 

Случайная новость

У суботу студент, що повернув в Національний музей витончених мистецтв в Сантьяго, Чилі, викрадену статую Огюста Родена, признався, що вкрав її, передає агентство France Presse.

Бронзова скульптура Родена "Торс Аделі" (Torse D'Adele) пропала пізно увечері у четвер. У п'ятницю молода людина принесла експонат в поліцію і розповіла, що знайшов його в парку недалеко від музею.