Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини Верховний суд відклав страту вбивці з Міссурі

Верховний суд відклав страту вбивці з Міссурі

E-mail Друк PDF

Верховний суд США постановив відкласти страту засудженого Герберта Смуллза (Herbert Smulls) в штаті Міссурі, передає агентство Reuters. Адвокати злочинця домагалися перенесення через відсутність інформації про склад смертельної ін'єкції.

Захист вважав, що до складу могли додати домішки, які призвели б до передсмертних страждань засудженого та порушення заборони на здійснення в США «жорстокої або незвичайної кари», повідомляє CNN.

Страта 56-річного Смуллза була запланована на середу, 29 січня. Влада збиралися застосувати смертельну дозу пентобарбіталу.

Герберт Смуллз був засуджений за вбивство власника ювелірного магазину, яке відбулося в 1991 році. Злочинець також поранив дружину покійного і пограбував його крамницю.

Останнім часом владі різних штатів все частіше доводиться відмовлятися від пентобарбіталу у складі ін'єкцій. Це пов'язано з небажанням виробників постачати препарат у в'язниці і таким чином підтримувати інститут смертної кари. Експерименти зі складом ін'єкцій в деяких випадках призводять до більш тривалої, ніж звичайно, агонії ув'язнених, пише Лєнта.ру.

 

Случайная новость

В середу вечером мешканка столиці РФ піддалася нападу банди викрадачів. Злочинці викрали її разом з машиною, а потім висадили водія і згикли на її іномарці класу люкс.

Під час нападу потерпіла не постраждала, передає РІА "Новини" з посиланням на джерело в правоохоронних органах.