Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини Випадки шахрайства з установкою електролічильників почастішали в Череповці

Випадки шахрайства з установкою електролічильників почастішали в Череповці

E-mail Друк PDF

У компанію Вологдаенергозбут надійшло кілька повідомлень, що змушують городян заміняти електронні прилади обліку. За даними фахівців, випадки шахрайства зі встановленням електролічильників почастішали в місті металургів.

Фахівці компанії не ходять по квартирах і не змушують череповчан міняти лічильники, пише neodimrostotov.ru, Співробітники Вологдаенергозбуту можуть лише перевірити чи справний електролічильник, чи не минув термін його служби під час контрольного зняття показань приладів обліку у будинках.

Згідно з законодавством такий обхід проводиться раз на шість місяців з метою перевірки правильності передачі населенням індивідуальних показань приладів обліку. Тим мешканцям, у яких виявляться несправні або застарілі прилади обліку з простроченим терміном перевірки виписується письмове повідомлення про необхідність замінити або провести повірку лічильника. При цьому замінити прилад можуть фахівці будь-якої організації, яка має на це відповідні дозвільні документи. Відповідальність за коректну роботу лічильника лежить на виконавця послуги з його встановлення.

 

Случайная новость

У понеділок в Іспанії завершилася найкрупніша в історії Європи поліцейська операція проти міжнародної організованої злочинності, повідомляє Reuters.

В ході операції були затримані 28 чоловік, що імовірно є впливовими мафіозі з країн колишнього СРСР. За твердженням іспанських ЗМІ, серед затриманих є громадяни Грузії, України, Молдавії, Росії, а також Косово і Іспанії.