Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини Роскомнадзор задумався про регулювання онлайн-ігор

Роскомнадзор задумався про регулювання онлайн-ігор

E-mail Друк PDF

Роскомнадзор розробляє заходи з регулювання сегмента онлайн-ігор. Про це в інтерв'ю «Российской газете» розповів глава відомства Олександр Жаров.

«Роскомнадзор взаємодіє з експертами Фонду розвитку інтернет, Санкт-Петербурзького державного університету та інших організацій, щоб розробити підходи до регулювання цього питання (онлайн-ігор - прим.« Лента.Ру »). Але ми робимо це дуже акуратно і делікатно і конкретику поки не готові озвучувати », - повідомив Жаров.

За його словами, самі ігри - найчастіше «в достатній мірі ізольована екосистема, де взаємодія між гравцями відбувається і в режимі онлайн, і в режимі machine-to-machine, приставка до приставки».

«У Парижі терористи організовували свої комунікації не тільки за допомогою шифрованих месенджерів, але і, наскільки я знаю, через PlayStation 4, де неможливо визначити: чи належать заклики стріляти і вбивати до подій віртуальної гри чи реальної терористичної атаки», - пояснив керівник Роскомнадзора.

Жаров також додав, що інтерактивні інтернет-майданчики для гравців вже кілька разів потрапляли в реєстр забороненої інформації. Найчастіше причиною була пропаганда суїциду. Чиновник зазначив, що протиправна інформація в результаті віддалялася, але для цього Роскомнадзор потрібно докласти чимало зусиль, оскільки зв'язатися з адміністрацією ігрових ресурсів буває складно.

 

Случайная новость

Дорогий спортивний автомобіль Ferrari-F550 був викрадений невідомими зловмисниками на північному заході Москви, повідомляє РІА "Новини" з посиланням на ГУВД Москви.

Як розповіло джерело, угін відбувся біля будинку номер 25 по вулиці маршала Катукова. В даний час в Північно-західному окрузі столиці оголошено план "Перехоплення".