Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини СК назвав поліцейських, що фігурують в справі про продаж прав в Москві

СК назвав поліцейських, що фігурують в справі про продаж прав в Москві

E-mail Друк PDF

Слідчі опублікували імена співробітників поліції, які можуть бути учасниками великого злочинного угрупування, що спеціалізується на продажі водійських посвідчень у Москві.

"Порушено кримінальну справу стосовно державних інспекторів міжрайонного відділу державного технічного огляду і реєстраційно-екзаменаційної роботи №3 Олександра Галкіна і Олексія Колоскова, співробітників спеціалізованих батальйонів ДПС на спецтрасі ГІБДД по Москві Романа і Олексія Долбеєвих, а також Олександра Соловйова, Дмитра Бєлова і Михайла Калініна", — повідомляє СК РФ у четвер.

Чи є поліцейськими Соловйов, Бєлов і Калінін, з прес-релізу не ясно.

Раніше повідомлялося, що співробітники внутрішніх справ разом із співучасниками з числа цивільних осіб без належної здачі кваліфікаційних іспитів продавали права.

"У службових приміщеннях управління ГІБДД Москви, а також в автошколах, залучених в злочинну схему, проводяться обшуки <...>. Крім того, підозрювані перевірятимуться на причетність до скоєння інших аналогічних злочинів", — зазначається у повідомленні.

 

Случайная новость

У суботу студент, що повернув в Національний музей витончених мистецтв в Сантьяго, Чилі, викрадену статую Огюста Родена, признався, що вкрав її, передає агентство France Presse.

Бронзова скульптура Родена "Торс Аделі" (Torse D'Adele) пропала пізно увечері у четвер. У п'ятницю молода людина принесла експонат в поліцію і розповіла, що знайшов його в парку недалеко від музею.