Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини У Курганській області посадили кримінального авторитета Черепаху

У Курганській області посадили кримінального авторитета Черепаху

E-mail Друк PDF

У Курганській області винесено вирок Станіславу Черепасі, який в 1990-х роках очолював злочинне угруповання у місті Шадринськ. Про це 29 січня повідомляється на сайті Слідчого комітету РФ.

Черепаху визнали винним у бандитизмі, вбивствах і замахах на вбивства. Він уклав угоду про співпрацю зі слідством, тому його засудили не до довічного ув'язнення, а до 23 років позбавлення волі (з урахуванням невідбутого попереднього терміну). За інформації сайту «Злочинна Росія», для пом'якшення покарання адвокат надав суду позитивні характеристики підзахисного. Зокрема, заступник директора шадрінської мотокоманди «Торпедо» і директор міської спортивної школи написали, що Черепаха надавав фінансову підтримку спортсменам. Крім того, підсудний пред'явив отримані в 1990-х роках листи подяки від адміністрації міста Тюмені, від головного управління освіти Курганської області та від мера Кургану Анатолія Єльчанінова.

У своєму останньому слові Черепаха заявив, що був змушений здійснювати вбивства, так як в противному випадку його самого вбили б. Він пояснив: «Я розумів, що всі рішення конфліктів і спорів на той момент вирішувалися таким чином». Він підкреслив, що якщо коли-небудь вийде з колонії, постарається надати допомогу сім'ям загиблих, а також завести власну сім'ю.

Група була створена в Шадринськ в 1996 році. Слідчі довели причетність банди до 21 вбивства і дев'яти розбійних нападів. За інформацією газети «Коммерсантъ» разом з Черепахою біля витоків банди стояли Андрій Клаптів і Юрій Горожанцев. Групування встановила контроль над ВАТ «Шадринский пивоварний завод», яке є єдиним в Курганській області підприємством з виробництва міцного алкоголю. У 2001 році злочинці застрелили директора пивоварного заводу Костянтина Бочарова, який відмовився платити за заступництво. Крім того, вони регулярно вбивали членів конкуруючих угруповань.

Згодом Черепаха вирішив стати одноосібним лідером банди. Він убив Лоскутова і вчинив замах на вбивство Горожанцева (у 2007 році кримінальний авторитет був убитий членами іншого угруповання). За вбивство Лоскутова Черепаху в 2004 році засудили до позбавлення волі. Поки він перебував в колонії, його банда зайнялася замовними вбивствами. Зокрема, член угруповання В'ячеслав Прямоносов підозрюється у вбивстві імама ямальської мечеті «Нур Ісламу» Ісомітдіна Акбарова, скоєному в 2010 році. В даний час Прямоносов перебуває у розшуку. Крім того, суд розглядає справи двох інших членів банди. Розслідування справи стосовно ще одного обвинуваченого поки не завершено.

 

Случайная новость

Дорогий спортивний автомобіль Ferrari-F550 був викрадений невідомими зловмисниками на північному заході Москви, повідомляє РІА "Новини" з посиланням на ГУВД Москви.

Як розповіло джерело, угін відбувся біля будинку номер 25 по вулиці маршала Катукова. В даний час в Північно-західному окрузі столиці оголошено план "Перехоплення".