Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини У Ленобласті хлопчик розбив голову 83-річній жінці за 50 рублів

У Ленобласті хлопчик розбив голову 83-річній жінці за 50 рублів

E-mail Друк PDF
Полицейский участокУ селищі Дружна Гірка Ленінградської області 11-річний хлопчик розбив голову 83-річній жінці заради 50 рублів. Про це в п'ятницю, 15 квітня, повідомляє портал 47news.ru.

Хлопчик напав на незнайому йому пенсіонерку в середу, зустрівши жінку на сходовому майданчику в гуртожитку. Підліток зажадав 50 рублів і, отримавши відмову, вдарив жінку в скроню. Потім він спробував відібрати сумку, але розтиснути пальці не вийшло, і нападник поволік свою жертву вниз по сходах. У цей момент на шум вискочив чоловік з кімнати на п'ятому поверсі. Тоді підліток залишив жінку і вибіг з під'їзду.

Пенсіонерка отримала рвану рану голови та забої. Вона написала заяву в поліцію, але співробітники правоохоронних органів сказали, що судити підлітка все одно не будуть через вік.

Школьник украл сумку у женщины видео 2014 - видео


Постраждала, як випливає з її профілю на r01.ru, — заслужений працівник медицини, ветеран праці. Портал відзначає, що жінка працює лаборантом у місцевій амбулаторії — там же, де і мати підлітка, що напав на неї .

У листопаді в Бурятії засудили до умовних термінів позбавлення волі 29-річну жінку та її неповнолітнього спільника, які побили і пограбували 85-річну пенсіонерку. Злочинці потрапили в будинок до жертви, попросивши попити води.
 

Случайная новость

У понеділок в Іспанії завершилася найкрупніша в історії Європи поліцейська операція проти міжнародної організованої злочинності, повідомляє Reuters.

В ході операції були затримані 28 чоловік, що імовірно є впливовими мафіозі з країн колишнього СРСР. За твердженням іспанських ЗМІ, серед затриманих є громадяни Грузії, України, Молдавії, Росії, а також Косово і Іспанії.