Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини Charlie Hebdo зобразив Обаму, який тікає від поліцейських

Charlie Hebdo зобразив Обаму, який тікає від поліцейських

E-mail Друк PDF

Французький журнал Charlie Hebdo опублікував карикатуру на Барака Обаму, присвячену підсумкам президентських виборів в США. Зображення обкладинки нового номера розміщено на сайті видання.

На обкладинці випуску, що надійшов в продаж 9 листопада, Обама зображений тікає від стріляючих в нього поліцейських. Підпис говорить: «Обама. Новий громадянин, як і інші».

Вибори в США відбулися 8 листопада. За результатами попередніх підрахунків, Дональд Трамп заручився підтримкою 279 вибірників при необхідних для перемоги 270. Він вже виступив з першою промовою, в якій закликав демократів і республіканців об'єднатися, і заявив, що буде прагнути до співпраці з іншими державами і наголосив, що буде президентом « для всіх американців ».

Суперниця Трампа Хілларі Клінтон визнала поразку і привітала його.

 

Случайная новость

Один з керівників компанії CardSystems Solutions, відповідальної за витік інформації про платіжні реквізити 40 мільйонів користувачів банківських карт, визнав, що вкрадені, імовірно, в результаті атаки, хакера, дані, зберігалися в компанії неналежним чином, повідомляє газета New York Times.

Після того, як про витік в минулі вихідні було публічно оголошено адміністрацією системи MasterCard, компанії, що працюють з CardSystems Solutions, виразили подив з приводу факту обнародування інформації, яку ФБР США раніше обнародувати заборонило. Витік був виявлений ще 22 травня, відомо, що з тих, що потенційно піддалися ризику 40 мільйонів реквізитів однозначно вкраденими можна назвати близько 200 тисяч.