Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини Charlie Hebdo зобразив Обаму, який тікає від поліцейських

Charlie Hebdo зобразив Обаму, який тікає від поліцейських

E-mail Друк PDF

Французький журнал Charlie Hebdo опублікував карикатуру на Барака Обаму, присвячену підсумкам президентських виборів в США. Зображення обкладинки нового номера розміщено на сайті видання.

На обкладинці випуску, що надійшов в продаж 9 листопада, Обама зображений тікає від стріляючих в нього поліцейських. Підпис говорить: «Обама. Новий громадянин, як і інші».

Вибори в США відбулися 8 листопада. За результатами попередніх підрахунків, Дональд Трамп заручився підтримкою 279 вибірників при необхідних для перемоги 270. Він вже виступив з першою промовою, в якій закликав демократів і республіканців об'єднатися, і заявив, що буде прагнути до співпраці з іншими державами і наголосив, що буде президентом « для всіх американців ».

Суперниця Трампа Хілларі Клінтон визнала поразку і привітала його.

 

Случайная новость

Мешканка столиці РФ написала заяву в міліцію у зв'язку із крадіжкою з її квартири ювелірних прикрас. У злочині підозрюють бригаду пожежників, які гасили її житло.

Після гасіння пожежі на південному сході Москви з квартири 46-річної Світлани М. пропали коштовності на суму 125 тисяч рублів, повідомляє Life News з посиланням на джерело в правоохоронних органах.