Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини В Румунії засуджений колишній прем'єр-міністр

В Румунії засуджений колишній прем'єр-міністр

E-mail Друк PDF

В Румунії засуджений колишній прем'єр-міністрВиявляється, до кримінальної відповідальності колишніх прем'єр-міністрів притягують не тільки в Україні, і Юлія Тимошенко тепер не єдиний колишній високопоставлений чиновник, відносно якого суд ухвалив обвинувальний вирок.
Її, якщо можна так виразитися, «братом по нещастю», став колишній прем'єр-міністр Румунії Адріан Нестасе, відносно якого верховний касаційний суд Румунії сьогодні ухвалив вирок.

Згідно з рішенням суду, Нестасе звинуватили в корупційних злочинах і засудили до двох років позбавлення волі. Підставою для пред'явленого звинувачення стало отримання колишнім румунським прем'єром більше півтора мільйонів євро на проведення Нестасе своєї президентської компанії.

Так само, як і у випадку з Юлією Тимошенко, колишній румунський прем'єр назвав вирок відносно себе, результатом «політичного тиску на суддів».

Адріан Нестасе має намір оскаржити ухвалений вирок.

Відзначимо, що Адріан Нестасе є після процесу над Чаушеску самим високопоставленим політиком Румунії, який представ перед судом країни.

 

Случайная новость

У понеділок в Іспанії завершилася найкрупніша в історії Європи поліцейська операція проти міжнародної організованої злочинності, повідомляє Reuters.

В ході операції були затримані 28 чоловік, що імовірно є впливовими мафіозі з країн колишнього СРСР. За твердженням іспанських ЗМІ, серед затриманих є громадяни Грузії, України, Молдавії, Росії, а також Косово і Іспанії.