Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини Арбітр крикетного матчу з Бангладеш убив одного з глядачів

Арбітр крикетного матчу з Бангладеш убив одного з глядачів

E-mail Друк PDF

Арбітр крикетного матчу з Бангладеш убив одного з глядачівУ Бангладеш, в результаті нещасного випадку був убитий один з глядачів матчу по крикету. Як повідомляють очевидці, на поле під час гри вибіг один з глядачів і попрямував до арбітра. Хлопець почав оспорювати одне з ухвалених суддею рішень і незабаром суперечка переросла в обмін образами. Арбітр, мабуть, не витримав і в пориві гніву вихопив у того, що стояв поряд гравця біту, якою завдав удару по голові підлітка.

Підліток впав, але незабаром встав і відправився до додому. Пізніше уболівальнику стало погано, і вже вночі він помер в лікарні від крововиливу в мозок. Повідомляється, що жертві було 15 років і його звали Назрул Іслам.

Поліція почала розслідування по факту події і вже викликала арбітра на допит, проте суддя вже зник у невідомому напрямку. Чи вплинув якось цей випадок на подальшу гру не повідомляється.

 

Случайная новость

Швейцарський генеральний прокурор одержав складний перелом, коли намагався наздогнати злочинців, що пограбували його. Це відбулося під час його відпочинку в Іспанії.

Не вистачило вправності при надлишку завзяття генеральному прокурору Женеви Даніелю Запеллі. Добре відомий по багатьох гучних судових процесах в Швейцарії держобвинувач заробив потрійний перелом ключиці в гонитві за вуличними грабіжниками, пише газета Tribune de Geneve.