Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини Як тернопільська газета спровокувала міжнародний скандал

Як тернопільська газета спровокувала міжнародний скандал

E-mail Друк PDF

Як тернопільська газета спровокувала міжнародний скандалОдне з тернопільських видань під назвою «Нова тернопільська газета», може стати причиною скандалу, причому скандалу серйозного, який може одержати статус міжнародного.

В одній із статей у вказаній газеті, розповідалося про конфлікт між темношкірими і арабськими студентами, який переріс в бійку. А причиною конфлікту стала тернопільська дівчина, причому в статті представниця прекрасної половини людства названа «курвою».

Але це ще нічого, в статті мовиться про те, що біля «Орнави» (так називається тернопільський торговий центр, біля якого і відбувся конфлікт), пролилася «чорна кров». Але і це ще не межа фантазії тернопільських журналістів. Найцікавіше – це фотографія до статті, на якій африканці зображені у вигляді мавп, що обіймають блондинок на тлі п'ючих пиво чорношкірих громадян. Крім того, сам текст статті, і той тон, в якому ця стаття написана, можна назвати недружніми по відношенню до іноземних громадян. Чорношкірих студентів називають «чорним нашестям».

Відзначимо, що стаття обговорюється не тільки в Україні, але і за її межами. Наприклад, сайт під назвою «The Observers» (Франція) опублікував коментар студента з Конго, який впізнав на фотографії своїх земляків, не причетних до інциденту, що відбувся, біля торгового центру в Тернополі. Також, за словами студента з Конго, в Україні нерідкі випадки знущань місцевих студентів, над приїжджими з Африканського континенту.

На думку ж представників «Нової тернопільської газети», публікацією нікого не хотіли образити. Також в газеті підкреслили, що африканці і араби часто порушують українські закони і традиції замість того, щоб неухильно дотримуватись їх.

 

Случайная новость

Швейцарський генеральний прокурор одержав складний перелом, коли намагався наздогнати злочинців, що пограбували його. Це відбулося під час його відпочинку в Іспанії.

Не вистачило вправності при надлишку завзяття генеральному прокурору Женеви Даніелю Запеллі. Добре відомий по багатьох гучних судових процесах в Швейцарії держобвинувач заробив потрійний перелом ключиці в гонитві за вуличними грабіжниками, пише газета Tribune de Geneve.