Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини Житель Кубані отримав 100 тисяч рублів за упіймання вбивці

Житель Кубані отримав 100 тисяч рублів за упіймання вбивці

E-mail Друк PDF

Житель станиці Старомінська Сергій Пасенко допоміг поліції затримати підозрюваного у вбивстві чотирьох осіб злочинця.

За упіймання Євгена Марушко чоловік отримав нагороду в розмірі 100 тисяч рублів, яку обіцяв виплатити глава Старомынського району Володимир Горб.

Крім грошової винагороди Сергію Пасенкові вручили подячний лист. Відзначимо, що гроші на премію виділили з особистих заощаджень голова адміністрації і начальник поліції, інформує сайт eurosmi.ru.

Сергій Пасенко повідомив правоохоронним органам про знаходження підозрюваного у вбивстві по телефону. Виявляється, чоловіки раніше були колегами, і Марушко звернувся за допомогою саме до Пасенка, в будинку якого і був затриманий.

Євгена Марушка звинувачують у жорстокому вбивстві членів його сім'ї. Жертвами злочинця стали його зять, колишня дружина і дві падчерки. У живих Марушко залишив тільки новонароджену внучку. Вбивці вдавалося переховуватися від поліції протягом 10 днів. Весь цей час він ховався в очереті на околиці станиці.

 

Случайная новость

Стрілянина і вертоліт не допомогли московським міліціонерам затримати банду борсеточників. Причому цього разу жертвою дорожніх грабіжників став іноземець.

У вівторок ввечері в міліцію звернувся громадянин Індії, що є гендиректором комерційної фірми, передає ІТАР-ТАРС з посиланням на джерело в правоохоронних органах столиці РФ. Бізнесмен заявив, що на Ленінградському проспекті невідомі розбили скло його автомобіля Toyota Corolla і вкрали сумку з документами і грошима.