Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини 39 років на трьох отримали вбивці іжевчанина

39 років на трьох отримали вбивці іжевчанина

E-mail Друк PDF

В Іжевську за вбивство знайомого засудили трьох осіб. Про це повідомили в Прокуратурі Удмуртії.

Суд встановив, що інцидент стався 24 липня 2012 року увечері на березі річки Іж недалеко від мікрорайону «Бригада Літак». Молоді люди, серед яких були Олексій Мокрушин 1985 року народження, Михайло Боталов 1987 року народження, Ігор Широбоков 1987 року народження та їх приятель, влаштували пиятику.

Між трійцею і їх товаришем стався конфлікт. Вони вирішили, що той узяв їх речі і побили його, а потім накинули на шию зроблений з футболки зашморг і задушили. Труп вони скинули у річку, а речі спалили.

Злочин було розкрито через кілька днів в ході оперативно-розшукових заходів.

 

Случайная новость

Невідомі викрали у шефа поліції Вашингтона Чарльза Ремсі службову автомашину Ford Crown Victoria. За словами представників департаменту, чорний автомобіль, без поліцейської маркіровки був викрадений у суботу в південно-західній частині Вашингтона. Машину залишив на стоянці співробітник поліції, з тим розрахунком, щоб Ремсі, міг її звідти забрати після прибуття з відрядження.

Як пише газета Washington Post, Ремсі протягом тижня знаходився в Шотландії на міжнародній конференції з боротьби з тероризмом. Перш ніж вранці в неділю попрямувати разом з дружиною у церкву, він виявив пропажу машини. Спочатку він вирішив, що співробітник, що залишив машину, переплутав вулиці, але після пошуків автомобіля, поліція дійшла висновку, що машину вкрали.