Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини Дочка Каддафі вимагає ретельного розслідування жорстокого вбивства її батька і брата

Дочка Каддафі вимагає ретельного розслідування жорстокого вбивства її батька і брата

E-mail Друк PDF

Аїша КаддафіДочка поваленого і вбитого при загадкових обставинах лівійського лідера Муаммара Каддафі зажадала пояснень від Міжнародного кримінального суду в Гаазі і лівійських властей. Через свого адвоката Ніка Кауфмана Аїша Каддафі, що одержала притулок в Алжирі, просить пояснити, чи почато розслідування з приводу вбивства її батька і брата Мутассіма.
"До теперішнього часу ні Аїша, ні члени її сім'ї не були проінформовані вашим офісом про початок розслідування для з'ясування обставин цих жорстоких вбивств", - мовиться в листі прокурору МУС. Крім того, юрист має намір з'ясувати, чи проводять нинішні лівійські власті власне розслідування того, що трапилося.

У листі в МУС підкреслюється, що Муаммар Каддафі і його син "були убиті особливо жорстоким чином, а їх тіла були пізніше виставлені на загальний огляд і піддавалися нарузі, всупереч мусульманському праву". Адвокат Кауфман відзначив, що його клієнтка пережила сильний нервовий стрес, після того, як "фотографії цієї розправи були показані всьому світу".

Аїша Каддафі, що прозвана журналістами "Клаудією Шиффер Північної Африки", а також вдова колишнього лівійського лідера Сафія Фаркаш, сини Мухаммед і Ганнібал з серпня знаходяться в Алжирі. Дочка Каддафі, юрист за освітою, до початку повстання не займалася політикою. Проте коли в Лівії спалахнула громадянська війна, вона стала виступати в захист батька і закликала припинити насильство.

Після втечі до Алжиру вона також довгий час мовчала, але в кінці листопада, після 40-денного трауру, порушила дану місцевим властям обіцянку не втручатися в лівійські події. Аїша Каддафі призвала народ Лівії повалити уряд Перехідної національної ради. "Мій батько не пішов, він назавжди залишиться серед нас... Не забувайте його закликів до боротьби, нехай навіть ви більше не чуєте його голос", - заявила дочка загиблого полковника.

 

Случайная новость

Поліція американського штату Каліфорнія заарештувала 51-річну власницю модного салону краси Марію Габріелу Перес, яку викрили в серійних крадіжках грошей з кредитних карток клієнтів. Причому жертвами злодійки ставали голлівудські знаменитості.

Марію Перес затримали прямо в її елітному салоні під назвою Chez Gabriela Studio в Беверлі-Хіллз. Тепер жінці загрожує тюремне ув'язнення строком до 25 років, пише The New York Post.