Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини Стрілянина в Чікаго виявилася розбірками між місцевими бандами

Стрілянина в Чікаго виявилася розбірками між місцевими бандами

E-mail Друк PDF

Стрілянина в Чікаго стала результатом з'ясування відносин між місцевими бандами. Про це повідомляє Reuters з посиланням на очевидців.

В результаті перестрілки поранення одержали 13 осіб, зокрема трирічна дитина.

Згідно з повідомленням прес-служби мера Чікаго, голова міста перервав офіційний візит в столицю США і терміново повернувся у Чікаго. "Безглуздим і зухвалим актам насильства немає місця в нашому місті. Вони спрямовані проти всього того, за що ми виступаємо", – заявив він.

Інцидент відбувся в ніч на сьогодні, 20 вересня. Троє потерпілих знаходяться в критичному стані.

Відзначимо, минулого року в Чікаго було здійснено пнад 500 вбивств із застосуванням вогнепальної зброї, тоді як в Нью-Йорку з населенням втричі більшим кількість вбивств склала 419.

 

Случайная новость

Швейцарський генеральний прокурор одержав складний перелом, коли намагався наздогнати злочинців, що пограбували його. Це відбулося під час його відпочинку в Іспанії.

Не вистачило вправності при надлишку завзяття генеральному прокурору Женеви Даніелю Запеллі. Добре відомий по багатьох гучних судових процесах в Швейцарії держобвинувач заробив потрійний перелом ключиці в гонитві за вуличними грабіжниками, пише газета Tribune de Geneve.