Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини Китай призначив найвищу нагороду за інформацію про піратів

Китай призначив найвищу нагороду за інформацію про піратів

E-mail Друк PDF

Власті Китаю в рамках боротьби з піратством призначили грошові нагородиВласті Китаю в рамках боротьби з піратством призначили грошові нагороди на суму до 36 тисяч доларів за інформацію про підпільні заводи, що виготовляють контрафактну медіапродукцию, в першу чергу CD і DVD-диски з нелегальними фільмами і програмними продуктами, повідомляє агентство Associated Press з посиланням на газету China Daily.

Агентство відзначає, що контрафактна продукція продається в Китаї практично скрізь, і аналогічні акції китайських властей проводяться не вперше, проте постійно збільшується сума обіцяних винагород, також відкрита "гаряча лінія". Як відомо, за останніми оцінками, Китай займає третє місце в світі за об'ємом піратської продукції на ринку з показником 90 відсотків.

Власті КНР заявляють про заходи, що вживаються, по боротьбі з піратством на тлі тиску з боку ВТО, в яку Китай входить, і США, економіка яких страждає найбільше від дій китайських піратів. Уряд країни заявив, що з 1994 по 2004 рік закрито 200 підпільних заводів по виробництву піратських дисків і виплатив інформаторам більше 4,8 мільйонів доларів.

 

Случайная новость

Невідомі викрали у шефа поліції Вашингтона Чарльза Ремсі службову автомашину Ford Crown Victoria. За словами представників департаменту, чорний автомобіль, без поліцейської маркіровки був викрадений у суботу в південно-західній частині Вашингтона. Машину залишив на стоянці співробітник поліції, з тим розрахунком, щоб Ремсі, міг її звідти забрати після прибуття з відрядження.

Як пише газета Washington Post, Ремсі протягом тижня знаходився в Шотландії на міжнародній конференції з боротьби з тероризмом. Перш ніж вранці в неділю попрямувати разом з дружиною у церкву, він виявив пропажу машини. Спочатку він вирішив, що співробітник, що залишив машину, переплутав вулиці, але після пошуків автомобіля, поліція дійшла висновку, що машину вкрали.