Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини Отаман, який загинув при затриманні злочинця, став "Героєм Кубані"

Отаман, який загинув при затриманні злочинця, став "Героєм Кубані"

E-mail Друк PDF

Губернатор Краснодарського краю Олександр Ткачов у вівторок вручив вищу нагороду регіону — медаль "Героя Кубані" вдові отамана станиці Мінгрельська Сергія Осьмініна, убитого в березні при затриманні злочинця, повідомила прес-служба губернатора.

Медаль "Героя Кубані" — вища нагорода Краснодарського краю, установлена в 2013 році ухвалою глави регіону. Нею нагороджують жителів Кубані, які проявили сміливість, мужність і героїзм при виконанні службового обов'язку, затриманні особливо небезпечних злочинців і ліквідації наслідків стихійних лих.

Отаман Мінгрельського хуторського козачого товариства загинув під час протистояння злочинцю. Осьмінін і козак Андрій Шєїн разом з поліцією в ніч на 8 березня приїхали до будинку, де місцевий житель влаштував бешкет. Коли вартові порядку спробували зайти в будинок, зловмисник почав стріляти. В результаті отаман був убитий, а козак поранений в ногу. Порушена кримінальна справа, зловмисник затриманий. Підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі.

Читайте также: http://postup.brama.com/usual.php?what=73465


"Ваш чоловік — приклад мужності і героїзму. Справжній герой своєї Батьківщини", — навела прес-служба слова Ткачова, звернені до вдови отамана. За словами глави краю, у отамана залишилися двоє синів, при цьому старший мріє служити в козачому корпусі. "Ми зробимо все, щоб його мрія здійснилася", — запевнив Ткачов.

"І у наш час козаки здатні довести, що для них службовий обов'язок дорожчий за життя", — сказав глава регіону.

 

Случайная новость

Стрілянина і вертоліт не допомогли московським міліціонерам затримати банду борсеточників. Причому цього разу жертвою дорожніх грабіжників став іноземець.

У вівторок ввечері в міліцію звернувся громадянин Індії, що є гендиректором комерційної фірми, передає ІТАР-ТАРС з посиланням на джерело в правоохоронних органах столиці РФ. Бізнесмен заявив, що на Ленінградському проспекті невідомі розбили скло його автомобіля Toyota Corolla і вкрали сумку з документами і грошима.