Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини Невідомий застрелив шість осіб на півдні Флоріди

Невідомий застрелив шість осіб на півдні Флоріди

E-mail Друк PDF

Невідомий в ніч на суботу застрелив шість осіб у місті Хайаліа на півдні американського штату Флоріда. Чоловік, який стріляв, був убитий в ході перестрілки з поліцією.

Перестрілка почалася після декількох годин переговорів з чоловіком, що утримував в багатоквартирній будівлі двох заручників. Телеканал Fox News уточнює, що їх вдалося звільнити. Поранень заручники не одержали.

Після закінчення операції поліція виявила в приміщенні тіла п'яти осіб. Ще одного загиблого знайшли через дорогу від будівлі. Поліція не виключає, що він потрапив під вогонь злочинця випадково.

Інцидент привів до перекриття прилеглих до місця події вулиць і евакуації декількох будівель.

Серед жертв злочинця, ім'я якого поліція не називає, опинилися адміністратор будівлі і його дружина. За словами їх дочки, не виключено, що вони висунули якісь претензії на адресу мешканця, що і привело до спалаху люті з його боку. Дочка загиблих додала, що чула 15 або 20 пострілів. Інші очевидці говорять про 10-12 пострілів.

Подібний інцидент відбувається в Хайаліа вже не вперше за останні роки. Влітку 2010 року чоловік, що посварився з подругою на парковці ресторану, зайшов всередину і застрелив чотирьох відвідувачів. Ще три особи одержали поранення. Підозрюваний втік з місця злочину, після чого застрелився в машині.

 

Случайная новость

Невідомі викрали у шефа поліції Вашингтона Чарльза Ремсі службову автомашину Ford Crown Victoria. За словами представників департаменту, чорний автомобіль, без поліцейської маркіровки був викрадений у суботу в південно-західній частині Вашингтона. Машину залишив на стоянці співробітник поліції, з тим розрахунком, щоб Ремсі, міг її звідти забрати після прибуття з відрядження.

Як пише газета Washington Post, Ремсі протягом тижня знаходився в Шотландії на міжнародній конференції з боротьби з тероризмом. Перш ніж вранці в неділю попрямувати разом з дружиною у церкву, він виявив пропажу машини. Спочатку він вирішив, що співробітник, що залишив машину, переплутав вулиці, але після пошуків автомобіля, поліція дійшла висновку, що машину вкрали.