Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини Машиністу іспанського потяга, що потерпів крах, пред'явили звинувачення

Машиністу іспанського потяга, що потерпів крах, пред'явили звинувачення

E-mail Друк PDF

Іспанська поліція пред'явила машиністу Франсиско Хосе Гарсону Амо звинувачення в неумисному вбивстві 78 осіб, які загинули в результаті краху потяга в Галісії. Про це у суботу, 27 липня, повідомляє Reuters з посиланням на іспанське міністерство внутрішніх справ.

Відомство відзначає, що машиніста, який одержав в результаті інциденту незначні травми, вже виписали з лікарні і перевели в поліцейську дільницю. На думку слідчих, він майже в два рази перевищив максимально допустиму швидкість, що і привело до краху потягу.

Раніше суд санкціонував арешт машиніста на час слідства. Від надання свідчень він відмовився. Очікується, що в неділю його допитає суддя.

Потяг, яким управляв Гарсон Амо, зійшов з рейок увечері 24 липня. В результаті загинули 78 осіб, трьох з них дотепер не вдалося пізнати. Ще 130 осіб одержали поранення. За свідченнями очевидців, потяг рухався зі швидкістю близько 200 кілометрів за годину. На повороті він злетів з шляхів і врізався в огорожу. Згодом з'ясувалося, що Гарсон Амо, чий стаж як машиніста перевищує 30 років, хвалився у соціальних мережах, що робота дає йому можливість перевищувати швидкість, не побоюючись штрафів від дорожньої поліції.

 

Случайная новость

Один з керівників компанії CardSystems Solutions, відповідальної за витік інформації про платіжні реквізити 40 мільйонів користувачів банківських карт, визнав, що вкрадені, імовірно, в результаті атаки, хакера, дані, зберігалися в компанії неналежним чином, повідомляє газета New York Times.

Після того, як про витік в минулі вихідні було публічно оголошено адміністрацією системи MasterCard, компанії, що працюють з CardSystems Solutions, виразили подив з приводу факту обнародування інформації, яку ФБР США раніше обнародувати заборонило. Витік був виявлений ще 22 травня, відомо, що з тих, що потенційно піддалися ризику 40 мільйонів реквізитів однозначно вкраденими можна назвати близько 200 тисяч.