Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини З переповнених в'язниць в Каліфорнії випустять майже 10 тисяч ув'язнених

З переповнених в'язниць в Каліфорнії випустять майже 10 тисяч ув'язнених

E-mail Друк PDF

Владі штату Каліфорнія доведеться до кінця 2013 року відпустити на свободу 9,6 тисяч ув'язнених, щоб розвантажити переповнені в'язниці, повідомляє crimeplanet.info. Верховний суд США у п'ятницю, 2 серпня, відмовився задовольнити прохання влади Каліфорнії про припинення звільнення ув'язнених. Губернатор Каліфорнії Джері Браун, виступаючий категорично проти звільнення ув'язнених для розвантаження в'язниць, поки  що ніяк не прокоментував рішення Верховного суду.

Раніше в травні федеральний суд зобов'язав владу Каліфорнії до кінця поточного року знизити заповнювану 30 розташованих на території штату в'язниць до 137,5 відсотка від запроектованої. Щоб добитися такого результату з каліфорнійських в'язниць на свободу доведеться відпустити 9,6 тисячі ув'язнених.

Влада Каліфорнії намагалася оскаржити це рішення у Верховному суді, вказуючи на те, що звільнення такого числа ув'язнених загрожуватиме суспільній безпеці, проте не добилися успіху.

Розпорядження суду про звільнення ув'язнених було прийнято після того, як з 1990 по 2001 роки були подані сотні позовів про неналежні умови утримання у каліфорнійських в'язницях. Причому до суду зверталися як ув'язнені, так і персонал виправних установ.

У 2009 році федеральний суд зобов'язав владу Каліфорнії протягом двох років знизити заповнюваність в'язниць з 202 до 137,5 відсотка від запроектованої. Проте влада штату оскаржила це рішення у Верховному суді, який, у свою чергу, в 2011 році визнав, що умови утримання у каліфорнійських в'язницях порушують конституційні права громадян, а єдиним способом боротьби з такою ситуацією є скорочення кількості ув'язнених.

Джерело: http://crimeplanet.info/

 

Случайная новость

Поліція американського штату Каліфорнія заарештувала 51-річну власницю модного салону краси Марію Габріелу Перес, яку викрили в серійних крадіжках грошей з кредитних карток клієнтів. Причому жертвами злодійки ставали голлівудські знаменитості.

Марію Перес затримали прямо в її елітному салоні під назвою Chez Gabriela Studio в Беверлі-Хіллз. Тепер жінці загрожує тюремне ув'язнення строком до 25 років, пише The New York Post.