Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини У МВС підтвердили інформацію про вбивство колишнього начальника поліції Сизрані

У МВС підтвердили інформацію про вбивство колишнього начальника поліції Сизрані

E-mail Друк PDF

У приватному будинку в Самарській області був убитий колишній начальник поліції Сизрані Андрій Гошт, Інформацію про це в бесіді з «Комсомольською правдою в Самарі» підтвердив начальник прес-служби ГУ МВС рф по Самарській області Сергій Гольдштейн.

«Підтверджуємо факт трагічної загибелі Андрія Гошта. Зараз з'ясовуються всі обставини», — сказав Гольдштейн.

Крім Гошта, вбито ще п'ять осіб, з місця події у важкому стані в лікарню доставили дитину 2009 року народження.

Слідчими органами порушено справу за статтями «Вбивство двох і більше осіб» і «Замах на вбивство». За розпорядженням голови СКР Олександра Бастрикіна кримінальну справу передано для розслідування в Головне слідче управління СК, повідомляється на сайті комітету.

За даними видання «Маленька Сизрань», на будинок батьків Гошта було скоєно розбійний напад.

 

Случайная новость

Один з керівників компанії CardSystems Solutions, відповідальної за витік інформації про платіжні реквізити 40 мільйонів користувачів банківських карт, визнав, що вкрадені, імовірно, в результаті атаки, хакера, дані, зберігалися в компанії неналежним чином, повідомляє газета New York Times.

Після того, як про витік в минулі вихідні було публічно оголошено адміністрацією системи MasterCard, компанії, що працюють з CardSystems Solutions, виразили подив з приводу факту обнародування інформації, яку ФБР США раніше обнародувати заборонило. Витік був виявлений ще 22 травня, відомо, що з тих, що потенційно піддалися ризику 40 мільйонів реквізитів однозначно вкраденими можна назвати близько 200 тисяч.