Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини Жертвами перестрілки у мексиканській в'язниці стали 17 осіб

Жертвами перестрілки у мексиканській в'язниці стали 17 осіб

E-mail Друк PDF

Офіційний представник мерії міста Сьюдад-Хуарес, яке знаходиться на кордоні США і Мексики, повідомив, що в місцевій в'язниці відбулася перестрілка. В результаті загинули як мінімум 17 осіб.

Ув'язнені зуміли захопити зброю під час нападу на тюремну охорону. Після цього вони спробували втекти. В результаті між силами правопорядку і ув'язненими в'язниці почалася перестрілка.

Прибула на місце події поліція виявила 17 трупів, зокрема одну жінка, передає ВВС з посиланням на France Press.

16 липня 2011 року у в'язниці міста Нуево-Ларедо, яке також знаходиться на кордоні зі США, відбувся бунт. Скориставшись виниклим сум'яттям, 59 ув'язнених втекли. А наприкінці червня цього року з в'язниці міста Рейнос вирвалися на свободу 17 ув'язнених. Вночі вони залізли в пральню і втекли по наперед проритому тунелю.

 

Случайная новость

Один з керівників компанії CardSystems Solutions, відповідальної за витік інформації про платіжні реквізити 40 мільйонів користувачів банківських карт, визнав, що вкрадені, імовірно, в результаті атаки, хакера, дані, зберігалися в компанії неналежним чином, повідомляє газета New York Times.

Після того, як про витік в минулі вихідні було публічно оголошено адміністрацією системи MasterCard, компанії, що працюють з CardSystems Solutions, виразили подив з приводу факту обнародування інформації, яку ФБР США раніше обнародувати заборонило. Витік був виявлений ще 22 травня, відомо, що з тих, що потенційно піддалися ризику 40 мільйонів реквізитів однозначно вкраденими можна назвати близько 200 тисяч.