Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини Через невиплати зарплат метробудівцям порушили справу

Через невиплати зарплат метробудівцям порушили справу

E-mail Друк PDF
Головне управління Слідчого комітету Росії (СКР) по Москві порушило кримінальну справу за невиплату зарплат працівникам компанії «Метроспецстрой». Борг становить 80 мільйонів рублів, повідомляє прес-служба главку СКР. В офісі компанії проведені обшуки, вилучені документи і електронні носії інформації, проводяться допити співробітників організації. За версією слідства, трудове законодавство керівництвом компанії порушувалося з січня 2015 року.

14 квітня міністр праці Росії Максим Топілін доручив провести перевірки у тих регіонах, жителі яких в ході прямої лінії поскаржилися президенту Володимиру Путіну на затримку зарплат. «Я дав доручення Роструду провести службову перевірку щодо дій інспекцій праці Республіки Північна Осетія — Аланія, Сахалінської і Челябінської областей з питання заборгованості по заробітній платі», — заявив Топілін.

Міністр додав, що результати службової перевірки стануть відомі через тиждень. «Роструд в щоденному режимі за адресою http://quote.rbc.ru/forum/index.php?showuser=397910. буде повідомляти про результати погашення боргів по заробітній платі працівникам цих підприємств», — підкреслив він.

Скарги були пов'язані з ситуацією на підприємствах «Уралавтоприцеп» (Челябінська область), «Рибокомбінат Острівний» (Сахалінська область), «Гідрострой» (Республіка Північна Осетія — Аланія). Так, співробітник челябінського заводу Дмитро Дудкін повідомив Путіну про тримісячну затримку зарплат.

На це президент відповів, що автомобільна галузь, до якої належить підприємство, більше інших постраждала в результаті кризи. «Бачу, що багато підприємств намагаються не звільняти працівників, але не сплачувати при цьому зарплату — теж не діло», — сказав він.

До закінчення прямої лінії стало відомо, що гендиректора заводу «Уралавтоприцеп» викликали в уряд Челябінської області. Крім того, повідомлялося, що за фактом невиплати зарплат працівникам підприємства прокуратура Челябінської області і Слідчий комітет Росії почали перевірки. Губернатор Сахаліну Олег Кожемяко також доручив вирішити проблему боргу протягом двох тижнів, і 15 квітня працівників рибокомбінату почали виплачувати зарплату.
 

Случайная новость

Мешканка столиці РФ написала заяву в міліцію у зв'язку із крадіжкою з її квартири ювелірних прикрас. У злочині підозрюють бригаду пожежників, які гасили її житло.

Після гасіння пожежі на південному сході Москви з квартири 46-річної Світлани М. пропали коштовності на суму 125 тисяч рублів, повідомляє Life News з посиланням на джерело в правоохоронних органах.