Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини Маркін відзвітував про хід розслідування масового вбивства під Сизранню

Маркін відзвітував про хід розслідування масового вбивства під Сизранню

E-mail Друк PDF

Керівник управління взаємодії із засобами масової інформації Слідчого комітету Росії Володимир Маркін відзвітував про хід розслідування масового вбивства у Самарській області. Про це в неділю, 24 квітня, повідомляється на сайті СКР.

За словами Маркіна, слідчі і криміналісти продовжують огляд місця події. За попередніми даними, всі жертви померли від черепно-мозкових травм. Також був зроблений висновок, що під час нападу родина спала. «Виходячи з картини місця події, наслідком зроблено висновок, що напад стався, коли родина спала, тому що всі загиблі перебували у своїх ліжках», — заявив керівник управління.

Слідство продовжує встановлювати обставини події, призначені комплексні судові експертизи. Маркін запевнив, що всі мотиви і версії будуть ретельно перевірятися слідчими. При цьому він особливо підкреслив, що «вся об'єктивна, а значить, достовірна інформація може виходити тільки від Слідчого комітету», у провадженні якого перебуває ця справа.

 

Случайная новость

Швейцарський генеральний прокурор одержав складний перелом, коли намагався наздогнати злочинців, що пограбували його. Це відбулося під час його відпочинку в Іспанії.

Не вистачило вправності при надлишку завзяття генеральному прокурору Женеви Даніелю Запеллі. Добре відомий по багатьох гучних судових процесах в Швейцарії держобвинувач заробив потрійний перелом ключиці в гонитві за вуличними грабіжниками, пише газета Tribune de Geneve.