Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини У Сочі в День космонавтики спиляли посаджений Гагаріним кедр

У Сочі в День космонавтики спиляли посаджений Гагаріним кедр

E-mail Друк PDF

У Сочі учасники громадської інспекції виявили півстолітній спиляний кедр. Місцеві жителі розповіли, що він був спиляний 12 квітня 2016 року, в День космонавтики, передає «Кавказький вузол».

Як розповіли місцеві жителі, ці кедри посадив разом з сочинцями перший космонавт Землі Юрій Гагарін 15 травня 1961 року. Спочатку вулиця називалася Горіхова алея, після посадки кедрів вона отримала ім'я Гагаріна.

За словами голови ТОСа «Гагарінський» Ігоря Виноградського, робітники заявили, що дозвіл на спилювання ними отримано від директора Управління лісопаркового господарства міста Андрія Терехова за замовленням будинкового комітету будинку, який запевняв, що дерево може впасти на будинок.

«Цей кедр вистояв не одну бурю в Сочі. І з його коріння видно, що ніякого загрозливого нахилу він не мав. Стояв рівно. Просто комусь завадив, можливо, поставити черговий ларьок, тому і став жертвою», — зазначила член Географічного товариства Алла Юсупова.

Світлина з сайта https://lenta.ru/news/2016/04/26/sochi/.

 

Случайная новость

Стрілянина і вертоліт не допомогли московським міліціонерам затримати банду борсеточників. Причому цього разу жертвою дорожніх грабіжників став іноземець.

У вівторок ввечері в міліцію звернувся громадянин Індії, що є гендиректором комерційної фірми, передає ІТАР-ТАРС з посиланням на джерело в правоохоронних органах столиці РФ. Бізнесмен заявив, що на Ленінградському проспекті невідомі розбили скло його автомобіля Toyota Corolla і вкрали сумку з документами і грошима.