Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини "Форекс-шахраї" з Приамур'я обманювали людей по всій Росії

"Форекс-шахраї" з Приамур'я обманювали людей по всій Росії

E-mail Друк PDF

Кількість заяв збільшилася майже удвічі за неповну добу після публікації в ЗМІ про порушення кримінальної справи про шахрайство амурської компанії "Мані-Трейд", повідомила РІА Новини в середу представник регіонального УМВД Еліна Якубова.

Компанія "Мані-Трейд" приймала у людей кошти під довірче управління і використовувала їх в торгах на ринках "Форекс". За даними слідства, гроші виманювалися від жителів різних куточків Росії.Поліція встановила, що фірма відкрила свій сайт, через який приймала гроші, у Благовіщенську.

"Ще напередодні у нас було трохи більше 40 заяв від потерпілих від дій "Мані-Трейд", після появи інформації в ЗМІ за неповну добу надійшли ще 32 заяви з різних куточків країни. Потерпілі є в Москві, Саратові, Ульяновську, Кемерово, Краснодарі та інших містах. Сума збитку підраховується", — сказала Якубова.

За версією слідства, інтернет-сайт "Мані-Трейд" пропонував користувачам надавати грошові кошти під довірче управління. Ці гроші брали участь в торгах на ринку акцій або валют на світових фондових ринках "Форекс", пише postup.brama.com. Від одержаної на торгах прибули вкладникам виплачувалися відсотки.

У кожного вкладника був особистий аккаунт. Гроші вводилися і виводилися з системи за допомогою електронних гаманців. Люди одержували відсотки від внесків, але в березні сайт просто перестав існувати. Проте перед закриттям сайту на ньому розміщувалися оголошення, де повідомлялося про підвищення відсоткових ставок.

РІА Новини http://ria.ru/incidents/20130508/936409759.html

 

Случайная новость

У суботу студент, що повернув в Національний музей витончених мистецтв в Сантьяго, Чилі, викрадену статую Огюста Родена, признався, що вкрав її, передає агентство France Presse.

Бронзова скульптура Родена "Торс Аделі" (Torse D'Adele) пропала пізно увечері у четвер. У п'ятницю молода людина принесла експонат в поліцію і розповіла, що знайшов його в парку недалеко від музею.