Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини У Тулі невідомі убили сім'ю з п'яти осіб

У Тулі невідомі убили сім'ю з п'яти осіб

E-mail Друк PDF

В одній з квартир житлового будинку на вулиці Кутузова в Пролетарському районі Тули знайдені тіла п'яти членів однієї сім'ї — двох дорослих і трьох дітей молодше 10 років.

Старший помічник керівника СУ Слідчого комітету з регіону Володимир Тимошин заявив, що смерть сім'ї була насильницькою.

«Попередній огляд місця події і тіл загиблих показав, що смерть всіх п'яти чоловік відбулася насильницьки ще кілька днів тому», - цитує Тимошина агентство «Інтерфакс».

Найближчим часом до Тули з Москви прибуде оперативна група співробітників МВС Росії. На місці події працюють слідчі та експерти-криміналісти, вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Схожий злочин відбувся 4 листопада 2010 року в станиці Кущевська. Тоді були убиті 12 осіб (зокрема чотири дитини). Розслідування цього резонансного вбивства розкрило численні злочини місцевих організованих злочинних угрупувань і окремих представників владних органів.

 

Случайная новость

Дорогий спортивний автомобіль Ferrari-F550 був викрадений невідомими зловмисниками на північному заході Москви, повідомляє РІА "Новини" з посиланням на ГУВД Москви.

Як розповіло джерело, угін відбувся біля будинку номер 25 по вулиці маршала Катукова. В даний час в Північно-західному окрузі столиці оголошено план "Перехоплення".