Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини Експериментальна страта в Огайо тривала незвично довго

Експериментальна страта в Огайо тривала незвично довго

E-mail Друк PDF

Страта злочинця, здійснена 16 січня у штаті Огайо з використанням експериментальних препаратів, тривала значно довше звичайного і супроводжувалася агонією засудженого, повідомляє Associated Press.

Денніс Макгуайєр, засуджений до страти за зґвалтування і вбивство вагітної жінки, замість звичайних декількох хвилин помирав майже півгодини. Як розповіли очевидці, після введення препаратів деякий час він виглядав спокійно, а потім почав битися в конвульсіях і хапати повітря ротом.

Для ін'єкції вперше використовувалися два препарати: седативний мідазолам і знеболюючий гідроморфон. Ці речовини були використані замість пентобарбіталу, який компанії-виробники відмовилися постачати для страт злочинців.

За словами адвоката страченого, дії влади можуть бути оскаржені в суді, оскільки, згідно з американськими законами, ніхто не може бути підданий «жорстокій або незвичайній страті». Більш того, захист Макгуайера намагалася не допустити його страти з використанням неперевіреного методу, наполягаючи, що він може викликати брак кисню і призвести до болісної смерті, однак судова влада дала згоду на його застосування.

Влада наразі ніяк не коментує подію. Заступник прокурора штату лише сказав, що «безболісну страту ніхто не гарантував».

Пентобарбітал та аналогічні препарати в американських в'язницях закінчилися у 2013 році. Компанії-виробники відмовилися постачати їх під тиском правозахисників, які виступають проти смертної кари.

 

Случайная новость

В Баку з банкомату вкрали близько 90 тис. доларів.

З банкомату, розташованого на проспекті Бюльбюля, 9 грудня при невияснених обставинах було викрадено 54 075 манатів і 18 100 доларів США, повідомили в прес-службі Головного управління поліції (ГУП) Баку.