Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини У Дагестані застрелений колишній глава одного з районів республіки

У Дагестані застрелений колишній глава одного з районів республіки

E-mail Друк PDF

5 серпня близько 16.40 в столиці Дагестану місті Махачкала був застрелений екс-глава Тляратинського району Дагестану Шаміль Расулов.

Він їхав на своєму «Мерседесі» по місту, невідомі буквально зрешетили автомобіль з автоматичної зброї, випустивши по ньому не менше 15 куль. Расулов помер на місці. Пасажир, що знаходився з ним, був поранений і доставлений у лікарню.

На місці події працює слідча група СК і МВС Дагестану.

 

Случайная новость

Невідомі викрали у шефа поліції Вашингтона Чарльза Ремсі службову автомашину Ford Crown Victoria. За словами представників департаменту, чорний автомобіль, без поліцейської маркіровки був викрадений у суботу в південно-західній частині Вашингтона. Машину залишив на стоянці співробітник поліції, з тим розрахунком, щоб Ремсі, міг її звідти забрати після прибуття з відрядження.

Як пише газета Washington Post, Ремсі протягом тижня знаходився в Шотландії на міжнародній конференції з боротьби з тероризмом. Перш ніж вранці в неділю попрямувати разом з дружиною у церкву, він виявив пропажу машини. Спочатку він вирішив, що співробітник, що залишив машину, переплутав вулиці, але після пошуків автомобіля, поліція дійшла висновку, що машину вкрали.