Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини У шести будинках Томська вкрадені загальнобудинкові лічильники води

У шести будинках Томська вкрадені загальнобудинкові лічильники води

E-mail Друк PDF

Продати їх злодії не зможуть, а збиток причинний значний.


У шести багатоквартирних будинках Томська вкради загальнобудинкові прилади обліку холодної води. Про це повідомила прес-служба «Томськводоканалу». Про подію сповістили компанії, що управляють, обслуговуючі інженерні мережі цих будинків.

Розмір заподіяного збитку склав близько 350 тисяч рублів. Злодії проникли в підвали і зняли лічильники, пише newmagnit.ru. Мотив зловмисників не відомий: перепродувати загальнобудинкові прилади без технічних паспортів вони не зможуть.

Відзначимо, що факт крадіжки загальнобудинкових приладів обліку води зафіксований в Томську вперше. По двох епізодах компанії, що управляють, вже поводилися із заявою в поліцію.«Томськводоканал» звернувся до Департаменту житлово-комунального господарства з проханням перевірити виконання компаніями умов із збереження раніше встановлених загальнобудинкових лічильників. Також підприємство закликає власників бути пильними і повідомляти інформацію про відкриті підвали (технічних приміщеннях), зламані замки.

 

Оновлено 09.09.2014 20:57  

Случайная новость

В середу вечером мешканка столиці РФ піддалася нападу банди викрадачів. Злочинці викрали її разом з машиною, а потім висадили водія і згикли на її іномарці класу люкс.

Під час нападу потерпіла не постраждала, передає РІА "Новини" з посиланням на джерело в правоохоронних органах.