Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини Life.ru дізнався про свідчення брата вбитого під Сызранью полковника поліції

Life.ru дізнався про свідчення брата вбитого під Сызранью полковника поліції

E-mail Друк PDF

Євген Гошт, брат убитого під Сизранню полковника поліції Андрія Гошта, розповів правоохоронним органам про те, як знайшов тіла своїх родичів у будинку в селищі Івашівка. Про це повідомляє Life.ru.

«Двері в спальню батьків була відкрита, входжу — батько з матір'ю лежать у крові. Їх вбили прямо там, де вони лежали, уві сні. Йду в другу — там Андрій з дружиною. У Андрія вся спина була в синцях, він так на животі і лежав. Вбіг наверх, там мої дружина і племінниця спали, і моя донька. Дочка вся розпухла була від ударів», — розповів Євген Гошт.

За його словами, камери спостереження в будинку були розбиті. Він додав, що його брат не отримував погрози на свою адресу. «Єдине що, в лютому у нас раптом собаку отруїли», — сказав Євген Гошт.

Дочка полковника зараз перебуває в комі в місцевій лікарні, Life.ru пише, що дитину планують перевезти на вертольоті в Самару.

Разом з Андрієм Гоштом, який раніше очолював поліцію Сизрані, були вбиті його дружина, дружина брата, племінниця і батьки.

Депутат Держдуми від Самарської області Олександр Хінштейн у своєму Twitter припустив, що основним мотивом вбивства Гошта була помста. Такої ж думки дотримуються і колеги поліцейського.

Порушено кримінальну справу за статтею «Вбивство двох і більше осіб, замах на вбивство». Розслідуванням за дорученням Олександра Бастрикіна займеться Головне слідче управління СКР.

Як свідчить профіль поліцейського на quote.rbc.ru, Гошт керував поліцією Сизрані з червня 2013 року до вересня 2015 року, потім обійняв посаду заступника начальника штабу ГУВС Самарської області.

 

Случайная новость

У суботу студент, що повернув в Національний музей витончених мистецтв в Сантьяго, Чилі, викрадену статую Огюста Родена, признався, що вкрав її, передає агентство France Presse.

Бронзова скульптура Родена "Торс Аделі" (Torse D'Adele) пропала пізно увечері у четвер. У п'ятницю молода людина принесла експонат в поліцію і розповіла, що знайшов його в парку недалеко від музею.