Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новини Модулі пам'яті в чорних ящиках «Боїнга» уціліли

Модулі пам'яті в чорних ящиках «Боїнга» уціліли

E-mail Друк PDF
 Модулі пам'яті в чорних ящиках «Боїнга», що зазнав катастрофи в Ростові-на-Дону, вціліли. Про це в неділю, 20 березня, повідомив «Інтерфаксу» джерело в штабі з ліквідації наслідків аварії.

«Капсула, в якій знаходиться накопичувач параметричного самописця, ціла. Мовний самописець також цілий», — сказав він.

Раніше в неділю заступник керівника Міждержавного авіаційного комітету (МАК) Зайко Сергій заявив, що бортові самописці мають значні механічні пошкодження, пише turutmekar.com, і потрібно «провести роботи по розкриттю, відновленню та вилучення модулів пам'яті з захищених накопичувачів».

19 березня бортові самописці, виявлені на місці катастрофи, були доставлені до Москви спецбортом МНС. Передбачається, що на їх розшифровку піде від одного до чотирьох місяців.

 

Случайная новость

Мешканка столиці РФ написала заяву в міліцію у зв'язку із крадіжкою з її квартири ювелірних прикрас. У злочині підозрюють бригаду пожежників, які гасили її житло.

Після гасіння пожежі на південному сході Москви з квартири 46-річної Світлани М. пропали коштовності на суму 125 тисяч рублів, повідомляє Life News з посиланням на джерело в правоохоронних органах.