Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home ДТП У Німеччині поліцейський 22 роки управляв автомобілем без посвідчення водія

У Німеччині поліцейський 22 роки управляв автомобілем без посвідчення водія

E-mail Друк PDF

У Німеччині поліцейський 22 роки управляв автомобілем без посвідчення водіяВиявляється, що в благополучній і законопокірній Німеччині, протягом довгого часу можна порушувати закон, при цьому працювати в поліції і бути абсолютно безкарним.

Доказом вищенаведеним словам може послужити випадок з поліцейським з Саксонії-Анхальт, який протягом 22-х років управляв своїми власними автомобілями, а також патрульним транспортним засобом без посвідчення водія.
Виходить, що 22 роки у співробітника німецької поліції ніхто з керівників або колег навіть і не питав про наявність прав водія. Але, як відомо, будь-який обман, рано чи пізно, стає дійсністю.

Так відбулося і з вартовим порядку з Саксонії-Анхальт, оскільки одного прекрасного дня керівництво поліції вирішило здійснити перевірку у своїх співробітників на предмет наявності у них посвідчень водіїв. Відзначимо, що права у поліцейського все-таки були, але управляти він міг тільки тракторами і мотоциклами, але не легковими автомобілями.

Цікаво, що сам співробітник поліції не вважає себе винним, заявивши, що отримав права ще за часів існування ГДР, і був впевнений в тому, що відкриті йому категорії в посвідченні водія, дозволяють управляти легковими автомобілями.

 

Случайная новость

Швейцарський генеральний прокурор одержав складний перелом, коли намагався наздогнати злочинців, що пограбували його. Це відбулося під час його відпочинку в Іспанії.

Не вистачило вправності при надлишку завзяття генеральному прокурору Женеви Даніелю Запеллі. Добре відомий по багатьох гучних судових процесах в Швейцарії держобвинувач заробив потрійний перелом ключиці в гонитві за вуличними грабіжниками, пише газета Tribune de Geneve.