Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Таблица Категории За хабарництво затримані чиновник і викладач

За хабарництво затримані чиновник і викладач

E-mail Друк PDF

За хабарництво затримані чиновник і викладачЗа хабарництво заарештований представник виконавчої влади в місті Масаллі Лачин Садигзаде, повідомляє генеральна прокуратура Азербайджану.

Територіальний представник ВЕРБ влади Масаллінського району по місту Масаллі, не маючи судової ухвали, в червні 2011 року незаконно розпорядився знести магазин, що належав жителю Масалінського району Расиму Алишову.
Потім Садигзаде зажадав у Алишова 5 тисяч манатів для того, щоб магазин не зносили.

Бізнесмен повідомив про здирство правоохоронним органам.

В результаті оперативних заходів, проведених Управлінням по боротьбі з корупцією при Генеральному прокурорі, 9 грудня Садигзаде був затриманий при отриманні хабара у розмірі 2 тисяч манатів.

Побуджено кримінальну справу по статтях 308.1 (зловживання посадовими повноваженнями) і 311.1 (отримання хабара).

Генпрокуратура повідомила також про хабарництво доцента науково-освітнього центру університету «Тефеккюр», голови комітету профспілок університету Рузбеха Рустамова, який вимагав у неназваного громадянина 15 тисяч манатів за прийом його сина на четвертий курс факультету транспорту.

Рустамов затриманий 9 грудня співробітниками Управління по боротьбі з корупцією при генеральному прокурорі під час отримання хабара у своєму робочому кабінеті.

Побуджено кримінальну справу по статті 311.3.3 (отримання хабара). Проти Рустамова вибраний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

 


Случайная новость

У суботу студент, що повернув в Національний музей витончених мистецтв в Сантьяго, Чилі, викрадену статую Огюста Родена, признався, що вкрав її, передає агентство France Presse.

Бронзова скульптура Родена "Торс Аделі" (Torse D'Adele) пропала пізно увечері у четвер. У п'ятницю молода людина принесла експонат в поліцію і розповіла, що знайшов його в парку недалеко від музею.