Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Таблица Категории В Азербайджані колишній слідчий зарештований за хабар у крупному розмірі

В Азербайджані колишній слідчий зарештований за хабар у крупному розмірі

E-mail Друк PDF

КайданкиБувший слідчий слідчого відділу Управління поліції Сумгаїту Тарлан Алієв був зарештований за хабар у крупному розмірі.

Було встановлено, що, знаходячись на посаді, Тарлан Алієв, у кримінальній справі, що знаходиться в його виробництві, увійшовши до змови з Мехті Агаєвим, братом жителя Сумгаїту Вагіфа Агаєва, звинуваченого по ст. 234.4.3 (незаконні виготовлення, виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилка або збут наркотичних засобів, психотропних речовин або прекурсорів у крупному розмірі) Кримінального кодексу АР, відносно якого була винесена ухвала про арешт як запобіжні заходи, у разі передачі йому Мехті Агаєвим 41 тисячі доларів США повинен був в ході слідства полегшити кримінальну відповідальність Вагіфа Агаєва. Алієв пообіцяв звільнити його в залі суду, за що повинен був попросити у суду пом'якшення покарання, для чого взяв у Мехті Агаєва 22 тисячі доларів США, мовиться в поширеному у п'ятницю повідомленні Управління по боротьбі з корупцією при генпрокурорі Азербайджану.

Алієв через фінансові труднощі братів вирішує організувати терміновий продаж їх будинку в Сумгаїті, в якому була і частка Вагіфа Агаєва. Тарлан Алієв, не дивлячись на те, що кримінальна справа 24 лютого 2010 року була направлена для розгляду в суд, і на те, що з цієї дати обвинувачена особа Вагіф Агаєв перейшов в розпорядження суду, скориставшись службовими повноваженнями, всупереч службовим інтересам, оформив лист про пропуск в ізолятор нотаріуса державної нотаріальної контори № 7 для проведення нотаріальних дій і організував дозвіл, що дозволяє нотаріусу пройти в слідчий ізолятор.

На підставі довіреності Алієв одержав від Мехті Агаєва 19 тисяч доларів США, одержані від продажу будинку в Сумгаїті.

За вироком Суду у справах про тяжкі злочини від 20 травня 2010 року Вагіф Агаєв був визнаний винним по ст. 234.4.3 Кримінального кодексу АР і засуджений до дев'яти років позбавлення волі.

Після цього Тарлан Алієв на вимогу Мехті Агаєва повернув йому 20 тисяч доларів США від загальної одержаної суми грошей, а 21 тисячі доларів США привласнив шляхом обману і завдав особі, що потерпіла, збитку в крупному розмірі.

Відносно Тарлана Алієва була побуджена кримінальна справа по ст. 178.3.2 (шахрайство із спричиненням крупного збитку) і ст. 308.1 (зловживання посадовими повноваженнями, тобто умисне, всупереч інтересам служби, використання посадовцем своїх службових повноважень по мотиву корисливої або іншої особистої зацікавленості, якщо це спричинило спричинення істотної шкоди правам і законним інтересам громадян або організацій або що охороняються законом інтересам суспільства або держави) Кримінального кодексу АР і почато слідство.

Тарлану Алієву було пред'явлено звинувачення по вказаних статтях і відносно нього був вибраний арешт як запобіжний захід. Кримінальну справу було направлено для розгляду в Бакинський суд по тяжких злочинах.

Іншу кримінальну справу було почато за фактом недостатку коштів в Загатальському філіалі ВАТ "Агролізінг".

Слідством було встановлено, що Ібрагім Керімов, скориставшись службовим положенням під час роботи на посаді директора Загатальського філіалу ВАТ "Агролізінг", продав жителям району і підприємцям 1,3 тони азотних добрив на суму 147,2 тисяч манатів із знижкою в 50 і 70 відсотків і 39,5 тони мінеральних суперфосфатних добрив на суму 6,7 тисяч манатів із знижкою 70 відсотків. Тим самим він привласнив і розтратив крупну суму грошей, а саме 33,6 тисячі манатів.

У справі Ібрагіму Керімову було пред'явлено звинувачення по ст. 179.3.2 (привласнення або розтрата в крупному розмірі) Кримінального кодексу АР і кримінальну справу було направлено для розгляду в Шекинський суд по тяжких злочинах.

 


Случайная новость

В Баку з банкомату вкрали близько 90 тис. доларів.

З банкомату, розташованого на проспекті Бюльбюля, 9 грудня при невияснених обставинах було викрадено 54 075 манатів і 18 100 доларів США, повідомили в прес-службі Головного управління поліції (ГУП) Баку.