Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Статті Візит Леха Качиньського до Росії був підготовлений з численними порушеннями

Візит Леха Качиньського до Росії був підготовлений з численними порушеннями

E-mail Друк PDF

Візит Леха Качиньського до Росії був підготовлений з численними порушеннямиТакий висновок спеціальної комісії, яка була створена в Польщі і займалася з'ясуванням всіх обставин, що послужили причиною загибелі польського Президента.

Фахівці говорять про те, що в ході підготовки візиту високопоставлених осіб Польщі до Росії, співробітники Бюро охорони уряду і працівники інших служб, допустили ряд серйозних порушень. Виявлені порушення стосуються недотримання принципів організації охорони.

Зокрема, не був здійснений належний нагляд під час перельоту перших осіб держави. Результати проведеного дослідження говорять про те, що передова група, яка займалася організацією перельоту високопоставлених польських чиновників до Росії, не була укомплектована взривотехніком і лікарем, а також таким фахівцем, як авіаексперт.

Крім того, були значно понижені вимоги до організації візиту. Перевірка місць передбачуваного перебування польського Президента не була проведена. Ті особи, які представляли польську службу охорони, як з'ясувалося, не мали абсолютно ніякого досвіду роботи за кордоном.

Крім того, для візиту польського Президента до Росії був створений план забезпечення безпеки, який затвердила особа, що не має на це ніяких повноважень.

Як відзначають польські експерти, за такі дії посадовців, які готували візит польського Президента до Росії, можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності, оскільки в їх діях вбачається, як мінімум, халатність.

Також повідомляється, що польській громадськості не варто довго чекати пред'явлення звинувачень особам, які винні в загибелі Леха Качиньського.

 


Случайная новость

В Баку з банкомату вкрали близько 90 тис. доларів.

З банкомату, розташованого на проспекті Бюльбюля, 9 грудня при невияснених обставинах було викрадено 54 075 манатів і 18 100 доларів США, повідомили в прес-службі Головного управління поліції (ГУП) Баку.