Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Статті Єгипет приховує факти

Єгипет приховує факти

E-mail Друк PDF

убитих жінок так багатоУ Йорданії і Єгипті відомі випадки, коли чоловіки насилували власних дочок, а потім, коли ті вагітніли, вбивали їх заради честі сім'ї. Батько і дід 16-річної туркені Медіні Мехмі зарили її в землю живцем за дружбу з хлопцями. 13-річна Айша Ібрагім Духулов у 2008 році в Сомалі була на очах у тисячного натовпу зарита в землю по шию. 50 чоловіків закидали її каменями за перелюбство. "Через 10 хвилин її відкопали, виявили, що вона ще жива, і повернули до ями, щоб знову побити каменями", - пише британське видання.
Весь злочин Айши полягав в тому, що вона стала жертвою групового згвалтування трьома чоловіками. А родичі дівчинки вирішили заявити про це керівникам озброєного угрупування "Аль-Шабаб", яке управляє довколишньою територією.

У Пакистані поблизу Дахарки знайшли у зрошувальній канаві тіло жінки, яка була убита родичами "з честі" в мить, коли народжувала свою другу дитину. Перш ніж зарубати її сокирою, їй відрубали вуха і губи. На оберемку її одягу лежав труп її первістка, а тіло новонародженого залишалося в матці, хоча голова дитини вже стирчала назовні. Мусульманський священнослужитель відмовився зробити похоронний обряд над "проклятою жінкою і її незаконними дітьми".

"Подробиці цих вбивств такі жахливі, а убитих жінок так багато, що історія кожної може перетворити жахи на банальність", - пише Роберт Фіск. Але він закликає проте пам'ятати про жертви.

"Обурливо, що за злочини "проти честі" покаранням служить і згвалтування", - продовжує автор. У селі Мірвала в Пенджабі у 2002 році племінний суд ухвалив, що 11-річний хлопчик з роду гуджар своєю прогулянкою з 30-річною жінкою з роду мастой збезчестив її плем'я. Отже, 18-річну сестру хлопчика слід піддати груповому згвалтуванню. Потім дівчину примусили пройти по селу голою.

"Тільки через тиждень поліція все ж таки зареєструвала злочин", - пише газета.

 


Случайная новость

Невідомі викрали у шефа поліції Вашингтона Чарльза Ремсі службову автомашину Ford Crown Victoria. За словами представників департаменту, чорний автомобіль, без поліцейської маркіровки був викрадений у суботу в південно-західній частині Вашингтона. Машину залишив на стоянці співробітник поліції, з тим розрахунком, щоб Ремсі, міг її звідти забрати після прибуття з відрядження.

Як пише газета Washington Post, Ремсі протягом тижня знаходився в Шотландії на міжнародній конференції з боротьби з тероризмом. Перш ніж вранці в неділю попрямувати разом з дружиною у церкву, він виявив пропажу машини. Спочатку він вирішив, що співробітник, що залишив машину, переплутав вулиці, але після пошуків автомобіля, поліція дійшла висновку, що машину вкрали.