Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Статті Наташа Кампуш опублікувала автобіографію з описом трьох тисяч днів, проведених в будинку маніяка

Наташа Кампуш опублікувала автобіографію з описом трьох тисяч днів, проведених в будинку маніяка

E-mail Друк PDF

книга під назвою "3096 днів" вийде в світВ Австрії виходить в світ книга, написана колишньою секс-рабинею Наташею Кампуш. Ще в дитячому віці її викрав маніяк, в полоні у якого дівчина провела вісім літ свого життя. Декілька років опісля вона розповіла про своє ув'язнення в автобіографії.

Лише через чотири роки після свого звільнення 22-річна Наташа Кампуш набралася сил для докладного опису пережитих мук, пише газета The Daily Telegraph. Її книга під назвою "3096 днів" вийде в світ в найближчу середу, 8 вересня. За деякими відомостями, Капуш одержить від видавця гонорар у розмірі 1,2 мільйонів євро.

"Зараз я відчуваю в собі досить сил, щоб розповісти від початку до кінця історію мого викрадання", - прокоментувала публікацію Наташа Кампуш.

Нагадаємо, мешканка Відня Наташа Кампуш була викрадена педофілом Вольфгангом Пріклопілом по дорозі в школу в 1998 році. Тоді їй виповнилося всього 10 років.

Лише 23 серпня 2006 року заручниця змогла втекти від свого мучителя. Незабаром після цього 44-річний Вольфганг Пріклопіл наклав на себе руки, кинувшись під потяг.

У своїй книзі Наташа Кампуш пише, що маніяк бив її до 200 разів на тиждень, так що деколи ламав їй кістки, а спина у неї перетворювалася на суцільний синець. При цьому злочинець приходив в сказ, якщо жертва скрикувала від болю. Тоді він хапав Наташу за горло, занурював її голову в ємність з водою і продовжував душити, доводячи дівчину до напівнепритомного стану.

Кампуш доводилося лежати нерухомо на цій спині, коли Пріклопіл приковував її до себе ланцюгом і примушував спати з ним в ліжку. По його наказу дівчинка ходила в будинку напівгола і виконувала всяку домашню роботу, немов рабиня. Пріклопіла вона повинна була називати "маестро" і "мій пан".

Перші роки полонянка провела в підвалі під гаражем Вольфганга Пріклопіла, але потім, коли їй виповнилося 14 років, маніяк став дозволяти їй підніматися вгору. Кампуш признається, що їй так сильно не вистачало людського тепла, що вона навіть сама просила свого мучителя обійняти її. Спочатку їй було дуже страшно, а потім вони удвох виробили спосіб дотику, який не викликав у неї напруги, пише в книзі колишній в'язень Вольфганга Пріклопіла.

Мабуть, схожі почуття переживав і маніяк. Принаймні він не думав про секс, коли приковував Наташу до себе і примушував лягати з ним разом в ліжко. Мабуть, у цей момент йому важливіше було відчувати поряд людину, яку можна притиснути до себе, пише Кампуш.

Наташа Кампуш неодноразово намагалася накласти на себе руки, оскільки їй здавалося, що її ув'язнення триватиме до самої смерті: у 14 років вона намагалася вішатись на своєму одязі, а в 15 років розколупувала шпилькою вени. Пізніше вона вирішила спалити себе, влаштувавши в своїй темниці пожежу. Для цього Наташа поклала туалетний папір на електроплитку, проте і ця спроба піти з життя виявилася марною.

Лише з четвертого разу дівчині вдалося втекти.

 

Свадебная фотосессия на крыше еще на сайте.

Случайная новость

Мешканка столиці РФ написала заяву в міліцію у зв'язку із крадіжкою з її квартири ювелірних прикрас. У злочині підозрюють бригаду пожежників, які гасили її житло.

Після гасіння пожежі на південному сході Москви з квартири 46-річної Світлани М. пропали коштовності на суму 125 тисяч рублів, повідомляє Life News з посиланням на джерело в правоохоронних органах.