Кримінальні новини

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Афери Більше 60 чоловік арештовані у США за підробку документів

Більше 60 чоловік арештовані у США за підробку документів

E-mail Друк PDF

АрештАгенти ФБР заарештували в середу більше 60 чоловік за продаж підроблених посвідчень осіб нелегальним іммігрантам в США, пише РІА Новини з посиланням на американські ЗМІ.

За даними телеканалу CNN, найкрупніша партія підроблених документів виготовлялася в Пуерто-Ріко, жителі якого мають американське громадянство. Там звинувачення висунуті проти 50 осіб, 43 людини вже заарештовані в ході спецоперації.

За словами представників органів юстиції і міністерства внутрішньої безпеки США, з 2009 року шахраї продали сотні карток соціального страхування, свідоцтв про народження, а також прав водіїв, за ціною від 700 до 2,5 тисяч доларів.

"Змова, яку імовірно зробили обвинувачені, підриває цілісність нашої імміграційної системи", - наводить CNN слова директора імміграційної і митної служби США Джона Мортона.

У свою чергу, агентство Ассошиейтед Прес повідомило, що велику частину документів, що продавалися іммігрантам, складали справжні посвідчення, викрадені або вилучені у інших обманним шляхом.

Документи розсилалися замовленою поштою з Пуерто-Ріко посередникам, які діяли в 15 штатах. Як передає Ассошиейтед Прес, обвинувачені навіть пропонували поміняти документи, якщо замовник був ними незадоволений.

За даними властей, були заарештовані ще щонайменше 18 учасників двох інших дрібніших угрупувань,що займалися підробкою документів.

 


Случайная новость

У понеділок в Іспанії завершилася найкрупніша в історії Європи поліцейська операція проти міжнародної організованої злочинності, повідомляє Reuters.

В ході операції були затримані 28 чоловік, що імовірно є впливовими мафіозі з країн колишнього СРСР. За твердженням іспанських ЗМІ, серед затриманих є громадяни Грузії, України, Молдавії, Росії, а також Косово і Іспанії.